O nas

Pojazdy ciężarowe to zazwyczaj pojazdy o dużej masie, wyposażone w różnego rodzaju układy i systemy, które pozwalają na bezpieczną i sprawną jazdę. Muszą być one także wyposażone w dodatkowe funkcje, które pozwalają lepiej kontrolować sam pojazd, kierowcę i przewożony ładunek. Poza tym można wyposażyć je także w rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę z takim pojazdem.

 

Z niniejszych artykułów dowiemy się między innymi o tym jak można ułatwić kierowanie takim pojazdem wykorzystując nowoczesne technologie i systemy. Dowiemy się na przykład jak można uprościć codzienne manewrowanie pojazdem ciężarowym, w tym cofanie czy parkowanie, które w tym przypadku jest utrudnione ze względu na zmniejszoną widoczność.

Poznamy rozwiązania, z jakich kierowcy korzystają na co dzień, aby bezpieczniej i sprawniej kierować pojazdem, a także uprzyjemnić sobie jazdę. Jest to między innymi antyradar oraz CB radio, przez które można przekazywać i otrzymywać różne potrzebne informacje.

Poznamy także nowości, które ułatwiają kontrolę nad chociażby takimi kwestiami jak czas pracy kierowcy, czy ilość wykorzystywanego paliwa. Kontrola tego rodzaju jest niezbędna, zważywszy że przedsiębiorcy mają na co dzień do czynienia z różnymi nadużyciami w tym zakresie. Z tą myślą stworzono rozwiązania, dzięki którym kwestie tego typu można sprawniej weryfikować.

Dowiemy się również, w jaki sposób nowoczesne technologie ułatwiają odpowiednią eksploatację pojazdów ciężarowych, w tym utrzymanie ich w czystości dzięki wygodnym w obsłudze, mobilnym myjniom, a także poznamy korzyści jakie płynął z wynajęcia tego typu samochodów, jeśli przedsiębiorca nie ma wystarczających środków na ich zakup.

Zapraszamy o lektury.